Психологія людини. Маловідомі факти

Психіка людини протягом багатьох десятиліть є найбільшою загадкою. Вчені стверджують, що, судячи з деяких психологічних особливостей людини можна передбачити його поведінку в тій чи іншій ситуації. Хоча на сьогоднішній день психологам вдалося розкрити деякі таємниці, однак багато чого залишається нерозгаданим. Наша стаття допоможе вам дізнатися себе на багато краще.

1. Чи відомо вам, що чим спокійніше людина себе веде зовні, тим менше довколишні люди сміють їй перечити. Якщо ж ситуація в точності навпаки, тобто, людина до піни в роті доводить іншим свою правоту, тим більше опору надають оточуючі і свої аргументи наводять дуже агресивно.

2. Статистика свідчить про те, що середньостатистична жінка приписує собі в середньому 4 сексуальних партнерів в той час, коли чоловік збільшує це число в середньому до 7. У них різна мотивація: адже для жінки мати багато партнерів не додає їй честі. Насправді ж кількість сексуальних партнерів приблизно однакове, просто жінки і чоловіки запам’ятовують їх абсолютно по-різному.

3. Деталі злочину жінки і чоловіки запам’ятовують далеко не однаково. Розглянемо приклад пограбування. У той час, коли злочинець вихоплює з рук жертви сумочку, чоловік запам’ятовує грабіжника безпосередньо. А ось жінка в деталях описує вираз обличчя жертви.

4. Якщо ви вважаєте, що у вас дуже багато друзів, ви помиляєтеся. Антропологи разом з психологами встановили, що максимальна кількість більш близьких знайомих – від 50 до 150 чоловік.

Психологія людини. Маловідомі факти

5. До речі: а чи відомо вам, що існує прямий зв’язок між злочинцями і зовнішнім виглядом? Статистика показує, що злочинці абсолютно непривабливі зовні. Красивий чоловік набагато рідше переступає закон.

6. Наступний факт стосується прекрасної половини людства. Перебуваючи в магазині одягу, жінки в першу чергу звертають увагу на місця, в яких більший безлад: полки і вішалки. Підсвідомо їм здається, що все найцікавіше знаходиться саме там.

7. В той час, коли людина перебуває в абсолютно незнайомому йому місці, вона весь час буде повертати на право. Так що якщо ви бажаєте уникнути натовпу, йдіть наліво.

8. Коли ви бачите сни, то ваш мозок старанно працює, об’єднуючи інформацію за весь минулий день. З усієї маси отриманої інформації створює асоціації і вирішує, що забути, а на що варто звернути більше уваги. Адже недарма радять добре відпочити, наприклад, перед іспитами. Ви можете краще запам’ятати інформацію, якщо вивчите її безпосередньо перед сном.

9. Мріям людина віддає приблизно 30% свого часу. Не виключено, що цей відсоток може бути на багато більше. Але це не є погано. Вчені кажуть, що люди, які часто віддаються мріям, здатні вирішувати проблеми на багато краще і швидше.

10. Вивчені статистики НФЛ і НХЛ показали вражаючі результати. Виявляється, рефері та судді на багато частіше штрафують гравців, які грають в формах чорного кольору.

Кладненко Сергій

Кладненко Сергій

Сергій Кладненко, головний редактор Цікаво.нет. Автор статей на сайті. Журналіст з досвідом роботи в українських і зарубіжних інетрнет-виданнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *