Категорія : Робота

6 записів

Сьогодні ми знову поговоримо про комплектацію нашої майстерні. Обговоримо питання як вибрати електролобзик для будинку і який з них буде корисний у тій чи іншій ситуації.
Для більшості людей бізнес є щось позамежним, де рухаються величезні суми грошей, а шанси на успішне відкриття і просування власної справи мізерно малі. Вони вважають, що на відкриття бізнесу необхідно багато грошей, якими вони не володіють, а для успіху необхідна безпрограшна бізнес ідея в Україні. Надамо вашій увазі цікаві факти про бізнес, які ми сподіваємося, змінять бачення багатьох людей.
Змінюючи місце роботи, в пошуках власного працевлаштування, важливо знати як правильно складати резюме, адже кожен розуміє, що на одне вакантне місце, завжди знайдеться багато претендентів, які володіють унікальними здібностями і навичками. Сподіватися в цьому випадку просто на удачу — дуже нерозумно, потрібно намагатися і діяти. Тому ми і вирішили опублікувати статтю — «Як правильно написати резюме»
Характеристика студента з місця практики заповнюється співробітником підприємства. Як скласти такий документ правильно? На що звернути увагу при заповненні? Відповіді на ці та інші питання ви знайдете в нашій статті.
Трубочист — професія давня, а самих трубочистів завжди вважали людьми незвичайними і загадковими, можливо тому, що їх обличчя було вкрите шаром сажі і нагадувало маску. Вважається, що вперше професійні трубочисти з’явилися в Данії. В історії збереглося навіть ім’я одного з перших трубочистів. У 1639 році в замку датського короля Крістіана IV в Копенгагені чищенням димоходів займався Гудманд Ольсен. У 1728 році пожежа знищила майже половину Копенгагена, тому за станом димоходів стали стежити ще більш строго. Зараз у столиці Данії близько 50 трубочистів. Їх робочий день починається рано вранці, коли всі ще сплять. Ця професія в Данії вважається дуже почесною. Незмінним головним убором трубочиста є циліндр. Попит на трубочистів був дуже великим. В якості привілеїв у …
Ніхто точно не знає, скільки в’язанню років, але вважається, що воно не настільки старе, як ткацтво. Історія в’язання не так добре відома, так як пряжа для в’язання складалася з вовни, шовку та інших матеріалів, які швидко перегнивали. Історики вважають, що в’язання — це порівняно недавній винахід, так як давніх легенд про це ремесло немає. Навпаки, про те, що ткацтво народилося давно, свідчать міфи про Арахне, Нефтіди або Аматерасу. Імен древніх богів і богинь, пов’язаних з в’язанням не існує.
Наверх