Речі, які потрібно дізнатися ще в молодості

1. Це правило допоможе вам керувати власним життям і навчить вас, як не жити очікуваннями. Для цього необхідно бути «на одній хвилі» з подіями, оточуючими вас, прагніть випередити їх і, в разі невдачі, ні за що не зупиняйтеся.

2. Реальність здатна змінити ваше ставлення до цієї самої реальності. Чи не нічого складного, адже саме те, як ви бачите своє життя, так воно і протікає. Наприклад, у песимістів завжди все погано, тому що вони з самого початку налаштовують себе не негатив і невдачі. Вони самі свідомо відмовляються від всього хорошого.

3. Вам слід знати, що 90% ваших страхів ніколи не відбудуться у вашому житті. Як відомо, ми Спосіб на бурхливу фантазію. Людина придумала всякого роду начесть – демонів і вампірів, зомбі і монстрів. Насправді ж це все відбувається тільки в нашій голові.

4. Закон Паркінсона. Якщо людині щось дуже потрібно, вона здатна зробити це набагато швидше, ніж вона припускає. Найяскравішим прикладом цього закону служать студенти, які готуються до сесії.

5. Один із способів стати щасливою людиною – розвинути в собі вдячність. Цей спосіб здатний змінити настрій за секунди. Будьте вдячні, в першу чергу, собі. Дякуйте близьким, висловлюйте подяку оточуючим. Так само, не бентежачись, приймаєте подяку на свою адресу і поділіться нею з іншими. Як відомо, хороші емоції і настрій дуже підохочують.

6. Принцип Паретто. Правило 20/80. Як би ви не думали навпаки, всього лише 20% вашої діяльності приносять вам ваш дохід. Людина робить масу речей, які вона вважає необхідними, але, по суті, це марна трата вашого часу.

Речі, які потрібно дізнатися ще в молодості

7. Для того щоб щось отримати, спочатку треба віддати. Це правило одне з основних. Якщо ви у будь-що вкладаєте багато своїх сил або ж фінансів, то, безсумнівно, рано чи пізно, ваш труд увінчається успіхом.

8. Ваші помилки – це добре, не варто відмовлятися від них. Багато людей вважають, що успіх – це щось подібне на удачу, ряд випадкових подій. Але, як показує практика, успіху можна досягти тільки в тому випадку, якщо стикатися з багатьма перешкодами, невдачами і здійснювати багато помилок. Це не тільки призведе до успіху, але і надасть величезний досвід, а також допоможе удосконаленню самого себе.

9. Створюйте хороші контакти. У будь-якому суспільстві намагайтеся поводитися так, ніби ви знаходитесь зі своїми друзями. Тільки з таким настроєм потрібно заводити бесіди, а не починати нервувати в незнайомому оточенні.

10. Ніколи не порівнюйте себе з ким – небудь. Це тільки призведе до того, що спочатку ви позбудетеся себе, як особистості, а потім зруйнується і ваш внутрішній світ. Не потрібно порівнювати. Просто займайтеся роботою над собою. Ніхто не говорить, що це просто. Але можна почати з малого, наприклад, заведіть щоденник, перечитуйте його і кожен день прагніть до того, щоб сьогодні стати краще, ніж ви були вчора. Ви дуже скоро помітите зміни, що відбулися з вами.

11. Не приймайте все близько до серця. Розслабтеся. І повірте, що ті речі, які вам зараз здаються нерозв’язними проблемами, через час здадуться дрібницями, не вартими вашої уваги. Не реагуйте занадто гостро, це принесе вам тільки непотрібні страждання і стрес.

12. Не критикуйте себе. Замість того щоб зосередитися на істотному, ви тільки отримаєте негатив. Це призведе до втрати вашого часу, а ще гірше, ви можете втратити мотив.

13. Групова підтримка. Якщо ви займаєтеся одноманітною справою, найкращий спосіб це виправити – розділити обов’язки між членами групи.

Кладненко Сергій

Кладненко Сергій

Сергій Кладненко, головний редактор Цікаво.нет. Автор статей на сайті. Журналіст з досвідом роботи в українських і зарубіжних інетрнет-виданнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *