Категорія : Рейтинг

31 записів

Об’їхати світ у пошуках найвищої гори в світі під силу не кожному, зате цілком реально здійснити віртуальну подорож. Найвищі гори у світі Яку відстань доведеться подолати людині, щоб опинитися на найвищій точці нашої планети? Які гори визнані найвищими на Землі? Хто підкорив їх першим і які труднощі чекають їх по дорозі на вершину? Можливо, вам також буде цікаво дізнатися про найвищі гори світу.
Сучасний світ важко уявити без величезної кількості автомобілів, літаків і вертольотів, які допомагають людям швидше переміщатися з однієї точки земної кулі в іншу. Але для безперебійного функціонування транспортної системи їй необхідно пальне, без якого життя на нашій планеті практично зупиниться. Де видобувається нафта, з якої згодом отримують бензин, гас і ще багато речей, без яких складно уявити наше повсякденне життя. Докладніше про найбільш великі родовища нафти на планеті і де вони знаходяться можна дізнатися тут.
В кожній країні світу — величезна кількість міст. Маленькі і великі, бідні і багаті, курортні та промислові. Всі населені пункти цікаві по-своєму. Одне місто славиться пейзажами, інше відоме розвагами, третє історією. Але є й такі міста, які відомі завдяки своїй площі. Отже, ось найбільш великі по площі міста світу.
Думаєте, баскетболісти найвищі люди на землі, а ось і сильно помиляєтеся. Як не парадоксально, але справжні «велетні» не грають в баскетбол, більш того, більшості з них бажано уникати будь-яких фізичних навантажень, а через серйозні проблеми зі здоров’ям і вроджені патології, не доживають навіть до 30 років. Зустрічайте десять найвищих людей на землі за всю історію людства, зростання яких перевищувало 2 метри 40 сантиметрів.
10 січня 1863 року в Лондоні була запущена в експлуатацію перша в світі лінія метрополітену. Сьогодні технологія прокладки тунелів зробила крок далеко вперед, і в багатьох містах з’явилися станції глибокого закладення, про які ми і розповімо. Отже, представляємо вам 5 найглибших станцій метро в світі.
Кожна країна має ряд характеристик і обов’язкових пунктів в описі. У всіх джерелах ви знайдете площу, кількість населення, столицю і найважливіші міста. Нижче ми розглянемо, яка країна є найбільшою в Європі і які є найбільшими країнами Європи. Як критерій візьмемо займану площу.
Не всі моря знаходяться всередині материків. Деякі з них є частинами інших морів або навіть океану. Чи знаєте ви, які моря не мають берегів? І площу якого моря неможливо виміряти?
Загадковий світ мистецтва може здатися заплутаним недосвідченій людині, однак існують шедеври, які повинен знати кожен. Талант, натхнення і копітка робота над кожним мазком народжують твори, якими захоплюються сторіччя. Зібрати всі видатні творіння в одній підбірці неможливо, але ми постаралися вибрати найбільш відомі картини, що збирають величезні черги перед музеями по всьому світу.
Представляємо Вашій увазі список 12 найдовших мостів у світі. Цікаво відзначити, що більшість з найвидатніших споруд присутня в Китаї і була побудована протягом останніх десятиліть. Це справжні приклади торжества сучасних технологій. 
Пиво — це чоловічий інтернаціональний напій. Правда, на думку багатьох випивак, надто слабенький. Ха! Вони просто не знають про існування суперміцних сортів пива, здатних вдарити по довбешці не гірше, ніж двадцятикілограмова кувалда. Представляємо вашій увазі підбірку особливих марок пива, міцних, як біцепс молодого Шварценеггера!
Наверх