Категорія : Різне

141 записів

Китайці з італійцями — вибуховий тандем, який прийняв безпосередню участь у винаході піротехніки і введення її в повсякденне життя. І нехай шанувальники барвистих вибухів сперечаються, кому належить ключова роль, факт залишається фактом: без китайців не було б піротехніки, але без італійців в піротехніці не було б звичного всім сенсу. Цілком закономірно, що країна, яка придумала порох понад три тисячі років тому, по праву називають батьківщиною феєрверків. Ось тільки питання в використанні. Китай досконало опанував такий собі «ПіроМаг» — його жителі ретельно підбирали форму, колір, розмір, дату запуску феєрверків. Китайці вірили, що такі вогненно-вибухові ритуали допомагали здобути прихильність і заступництво богів, відлякували злих духів та іншу дрібну нечисть. Можна вважати величезним …
Навколо багато суперечок з приводу носіння шкільної форми. Останнім часом переважає думка про доцільність носіння її учнями, але все ж батьки намагаються дотримуватися стандартів встановленими в школі.
Цікаві факти про двері
Кожен день ми бачимо тисячі речей, користуємося ними або просто проходимо повз і навіть не замислюємося, яким чином вони проникли в наше життя і стали її невід’ємною частиною. Однак багато предметів мають настільки цікаву і пізнавальну історію виникнення і розвитку, що неможливо не звернути на них уваги. Думаєте, це неправда? Тоді познайомтеся з деякими фактами про самі повсякденну річ нашому погляду — двері.
Цікаві факти про меблі
З давніх-давен кожна людина намагалася, як можна більш комфортно облаштувати своє житло. І це зовсім не дивно, адже якщо добре задуматися, то саме в нашому будинку або ж квартирі ми і проводимо більшу частину свого часу. Саме тому предмети інтер’єру грають дуже значиму роль в нашому житті. У зв’язку з цим буде дуже доречно навести найбільш цікаві факти про меблі, які змусять вас поглянути на звичні речі зовсім по-новому.
Цікаві факти про ПВХ лодки
Серед рибалок, а також звичайних захоплених човнами осіб ходять різного роду байки, які в дійсності абсолютно не правдоподібні. Частково винні в цьому продавці, які не сильно розбираються в темі, а також маркетинг магазинів який вічно виявляє нові гідності човнів там, де їх зовсім немає. Будучи грамотними постачальниками надувних плавзасобів і просто захопленими людьми, ми хочемо поділитися з вами найбільш яскравими міфами пов’язаними з лодкаи ПВХ. Отже, поїхали!
Цікаві факти про дриль
Дриль — це найпопулярніший побутовий інструмент, складно знайти будинок, де її немає. При чому, це і дуже універсальний інструмент, нею можна свердлити дерево, камінь, залізо, а можна потягти на кухню і використовувати замість міксера. З цим інструментом пов’язано багато цікавих фактів, якими я б хотів сьогодні поділиться.
Цікаві факти про рюкзак
Рюкзак — невід’ємна частина життя багатьох сучасних людей. Залишаючи вільними руки, він вміщує все необхідне як для роботи або навчання, так і для прогулянки, походу в фітнес-клуб або подорожі. Здається, що ви знаєте про рюкзаки все, але насправді є чимало цікавих речей, про які ви не маєте уявлення. Влаштовуйтеся зручніше і вивчайте нашу добірку цікавих фактів про рюкзаки.
Цікаві факти про Санта Клауса
Більшість з нас, безумовно, знає безліч фактів про Санта-Клауса, тим не менш, є деякі речі, про які ви навіть не підозрювали. Санта-Клаус, начебто знає про вас все, тому саме час дізнатися більше про нього самого.
Перший «Кадилак» був випущений в США в Детройті 17 жовтня 1902 року. Ця машина сьогодні вважається символом успіху і американської мрії. В автомобілях Cadillac вперше в світі були представлені багато пристроїв і пристосування. Cikavo представляє цікаві факти про автомобілі марки Cadillac.
Їзда на нерозмитнених авто в Україні
Купити автомобіль з Європи, не зареєстрований в Україні, в рази дешевше, ніж з офіційною реєстрацією. І такий варіант виглядає дуже привабливо для кожного, хто хоче придбати старий, але ще в гарному стані автомобіль з Європи. Але чи можна їздити на нерозмитненій машині в Україні і не нарватися на проблеми з законом?
Наверх