Категорія : Слова та Фрази

8 записів

Поздоровлення з 8 березня у віршах і СМС
Для тих, хто хоче показати прекрасним дівчатам, мамам і бабусям свою любов, Cikavo.net зібрав кілька чудових привітань з 8 березня у віршах і прозі.
Цікаві факти про японську мову
Японська мова по праву входить до числа найскладніших для вивчення, при цьому з великими труднощами в її освоєнні стикаються як українськомовні люди, так і носії англійської та інших європейських мов. Японці шанобливо ставляться до тих іноземців, кому вдається вивчити хоча б дві фрази на їх мові, адже вони самі вважають її дуже складною. Пропонуємо дізнатися цікаві факти про японську мову.
Красиві СМС привітання з Днем святого Валентина - 14 лютого
День святого Валентина — це свято зізнань у коханні. Якщо ви боїтеся зізнатися в своїх почуттях вголос, ви можете відправити об’єкту своїх зітхань повідомлення з визнанням. А ще СМС може стати приємним доповненням до основного привітання. Наша підбірка пропонує СМС поздоровлення з Днем святого Валентина в прозі і віршах.
1. У алфавіті присутні два варіанти букви г. Знак, відповідний російській букві Гг, означає «південноруське хе». Знак у вигляді літери Ґґ означає «звичайне російське ге» (зустрічається виключно в запозичених словах). 2. Буква Ґ ґ з’явилася тільки в дев’яності роки. 3. На відміну від російської, в українській мові — сім відмінків. Сьомий, кличний, існує також в граматиках латині, грецької та (опціонально) в санскритській граматиці (як опціональний восьмий відмінок). 4. Назви всіх дитинчат тварин в українському відносяться до середнього роду. 5. Слова шукати і бачити походять до тієї ж індоєвропейської основи, що й англійські слова search і watch. 6. При цьому для слова шукати дієслово доконаного виду є супплеттівним: знайти .. 7. Кобзарі визнавали авторство …
Список найтупіших людей на світі плаваючий. Тобто в ньому немає абсолютних і стійких лідерів, що вражають своєю дурістю і володіють низьким рівнем IQ. У рейтинг може потрапити тільки той, хто в різні періоди життя робив неправильні вибори по життю, відзначився ганебними моментами або ж неналежною поведінкою як в алкогольному сп’янінні, так і будучи абсолютно тверезим. Приміром, самою тупою людиною може стати будь-яка людина, яка опинилась в безглуздій ситуації. Інтернет просто рясніє подібними відео. Користувачі мережі викладають ролики з ситуаціями, які, по ідеї, просто не могли статися з нормальними, розважливими і розумними людьми. Втім, тут втрутився пан випадок, тому дивні, смішні і дурні ситуації можуть статися з кожним із нас. Ну …
Микола Васильович Гоголь — відомий російський письменник. Його твори відомі на весь світ. А ось в даній статті зібрані найцікавіші факти про Гоголя, про які знає не кожен. 1. Н.В. Гоголь походив з роду славних українських козаків. Він народився на Полтавщині в Україні, в сім’ї поміщика полтавської губернії. 2. Ім’я майбутнього письменника отримав на честь ікони Святого Миколая, яка зберігалася в церкві містечка, де жили його батьки (Великі Сорочинці). 3. У сім’ї Миколи Васильовича було дванадцять дітей — шість дівчаток і шість хлопчиків. 4. Крім захоплення письменницькою справою, М.В. Гоголь любив займатися рукоділлям. Він добре готував, в’язав, шив, кроїв. 5. Цікаві факти про Гоголя стосуються його неординарної особистості. Так, він …
А ви знаєте, що араби і євреї розмовляють мовами однієї групи — семітської, отже багато слів мають схоже звучання при однаковому значенні. Наприклад такі, як івритське «Шалом» і арабське «Салам», які означають «мир вам» або «здрастуйте».
Слово лапсердак нам знайоме з дитинства. Так люблять висловлюватися бабусі, коли мова йде про який-небудь безглуздий піджак або напівпальто. Слово це безсумнівно застаріле, проте все ще актуальне … Дійсно, слово лапсердак вживається в значення — лахміття, бідність. Так зазвичай говорять про безглуздий, погано зшитий одяг.
Наверх