Красиві СМС привітання з Днем святого Валентина – 14 лютого

День святого Валентина – це свято зізнань у коханні. Якщо ви боїтеся зізнатися в своїх почуттях вголос, ви можете відправити об’єкту своїх зітхань повідомлення з визнанням. А ще СМС може стати приємним доповненням до основного привітання. Наша підбірка пропонує СМС поздоровлення з Днем святого Валентина в прозі і віршах.

Головна особливість СМС привітань і зізнань – їх стислість і лаконічність, адже довжина текстового повідомлення обмежена. Завдання привітальної СМС-ки – висловити ваші почуття в мінімум слів. Якщо ви самі не можете придумати коротке привітання з Днем усіх закоханих, можна скористатися одним з готових. Також ви можете дізнатися що подарувати на День Святого Валентина.

СМС з Днем святого Валентина може бути написана як у віршах, так і в прозі. Традиційно на паперових валентинках пишуть віршовані привітання – невеликі чотиривірші. Але іноді щире визнання в прозі викликає набагато більше позитивних емоцій, ніж вірш. Вибір робити вам – ми пропонуємо обидва варіанти СМС привітань.

СМС з Днем Валентина в прозі

Це повідомлення – мій віртуальний поцілунок, який я шлю тобі в День закоханих. Коли мене немає поруч, притисни телефон до серця і відчуй мою любов до тебе.

Ти ж пам’ятаєш, яке сьогодні свято? Якщо ти планував запалити величезне багаття любові, саме час зробити це саме сьогодні – в День святого Валентина.

Твоя ніжна посмішка може перетворити звичайний день на свято, а свято – в урочистість. З Днем Святого Валентина! Я люблю тебе!

Бажаю, щоб тебе захлеснула така хвиля почуттів, щоб ніяким рятувальникам не вдалося тебе витягнути з цього виру. І не потрібно боятися – адже я буду тонути в цих почуттях разом з тобою!

З Днем усіх закоханих! Бажаю тобі в це свято цукрового настрою, шоколадних сюрпризів, чарівних поцілунків і казкового настрою!

Бажаю тобі, щоб найромантичніше свято в році ти провів з тією людиною, яку хотів би бачити поруч кожен день … тобто зі мною. З Днем святого Валентина, коханий!

Нехай на календарі лютий і за вікном зима, але полум’я моєї любові до тебе таке гаряче, що зможе розтопити весь сніг і зігріти тебе навіть в найхолоднішу погоду. З Днем Святого Валентина!

Цю валентинку відправили з іншої галактики з важливою місією – знайти найкрасивішу дівчину у Всесвіті. Мета досягнута – валентинку отримала ти. З Днем святого Валентина, кохана!

Увага! Ви оточені моєю любов’ю! Опір марний! Пропоную здатися добровільно і надіслати мені відповідь на цю валентинку.

Люди – це ангели, у кожного з яких тільки по одному крилу, тому вони можуть літати, тільки обійнявши один одного. Давай в це чудове свято обіймемося і полетимо на крилах любові!

Привітання на День Святого Валентина

СМС з Днем Валентина у віршах

***
З Днем всіх закоханих вітаю
Тебе, кохана моя,
І кожну мить я повторюю,
Як сильно я люблю тебе! ***
Щастя нам обом побажаю!
Люблю, цілую, вітаю
Тебе, коханий мій чоловік,
З Днем Святого Валентина!

***
В цей День святого Валентина
Вас вітає закоханий чоловік!
Такій шикарній жінці, як ви,
Бажає він, щоб збулися всі мрії!

***
Улюблена моя, з тобою давно ми разом,
І щастя невпинно в серце співає пісню!
Сьогодні з Днем закоханих тебе я вітаю,
Люблю тебе я дуже, люблю, моя рідна!

***
У День всіх закоханих я тобі
Хочу сказати лише три слова:
Люблю тебе я! Багато-багато років!
І повторити готовий я це знову!

***
У День святого Валентина
Подарую тобі сердечко,
Щоб любов була взаємною,
Щоб щастя тривало вічно!

***
Є в світі багато побажань,
Їх дуже складно перелічити.
Тебе я просто вітаю,
Люблю такою, яка є.

***
Улюблених очей безмежні озера,
Весела вдача, іскристий добрий сміх,
Посмішка світла … Безперечно,
Для мене завжди ти краще за всіх!

Кладненко Сергій

Кладненко Сергій

Сергій Кладненко, головний редактор Цікаво.нет. Автор статей на сайті. Журналіст з досвідом роботи в українських і зарубіжних інетрнет-виданнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *