Категорія : Спорт

20 записів

Іноді можна і відпочити, правда? Особливо якщо у вас сьогодні рекреаційний день, і вам зовсім не хочеться читати про суперфуд і вираховувати калорії. Подивіться — ми зібрали цікаві, незвичайні і веселі факти фітнес.
Вважається, що настільний теніс з’явився в вісімдесятих роках XIX століття в Англії. Втім, деякі дослідники запевняють, що подібна гра була популярна в Китаї ще в XVII столітті. Отже, представляємо вам цікаві факти про пінг-понг.
У світі спорту велику роль відіграють правила і норми, які стосуються не тільки самих ігор, але і спортивного інвентарю. Якщо говорити про м’ячі, то вони завжди повинні бути певного розміру і ваги. Цікаві факти про баскетбольний м’яч розкажуть, чому він має саме такий колір, як його використовували за часів цивілізації Майя і багато інших цікавих моментів.
Історія застосування допінгу для досягнення високих спортивних успіхів сягає корінням у часи античних Олімпійських ігор. Ще давньогрецькі атлети намагалися поліпшити свої результати за допомогою стимулюючих засобів. Але з тих пір нешкідливі стимулятори перетворилися в смертельно небезпечні отрути. Цікаві факти про допінг розкажуть про історію його виникнення і найгучніші допінгові скандали.
Навіть далекі від спорту люди знають Міхаеля Шумахера, адже ім’я єдиного за всю історію Формули-1 семиразового чемпіона стало прозивним. Прізвисько «Червоний барон» (в Першу світову війну так звали кращого аса Манфреда фон Ріхтгофена) Шумахер отримав цілком заслужено, так як встановив численні рекорди на гоночному треку. Цікаві факти про Міхаеля Шумахера розкажуть про найяскравіші моменти його спортивної кар’єри.
Олімпійський прапор, як і олімпійський вогонь, є одним із символів головних світових спортивних змагань. Прапор був створений французьким спортивним і громадським діячем бароном де Кубертеном в 1913 році. Більше про історію походження та поширення цього символу розкажуть цікаві факти про олімпійський прапор.
Спортивна гімнастика — це красивий, динамічний вид фізичного навантаження, що вимагає від спортсменів повної самовіддачі. Розглянемо цікаві факти про спортивну гімнастику, які допоможуть зрозуміти всю глибину цього чудового спорту.
Багатьом відомо, що фізична активність допомагає підтримувати м’язи і суглоби в тонусі, розвиває гнучкість, активізує захисні механізми імунітету, сприяє хорошому самопочуттю. А ви знаєте, як ще спорт впливає на організм? Про результати нових досліджень учених розкажуть цікаві факти про користь спорту.
Скейтбординг — це екстремальний вид спорту, в якому спортсмени виконують різні трюки на скейтборді. У дитинстві кататися на так званій роликовій дошці люблять багато дітей, деякі з них переносять любов до скейтбордингу і в доросле життя, стаючи професійними скейтбордистами. Більше пізнавального про цей спорт розкажуть цікаві факти про скейтбординг.
Гольф — це спортивна гра, яка захоплює мільйони людей, але особливо популярна серед бізнесменів. Якщо вірити даним статистики, то кожна десята багатомільйонна угода в світі полягає саме на поле для гольфу. Цікаві факти про гольф розкажуть про історію та інших цікаві особливості цієї гри.
Наверх