Способи вбивства тваринами

Кожен хижак має свої методи позбавити життя свою здобич. Хтось для цієї мети використовує гострі ікла й пазурі, а хтось покладається на свою силу і вагу. Ця стаття познайомить вас з способами вбивства тваринами.

Крокодил. Розчленування і утоплення

Крокодил щороку позбавляє життя багатьох людей. Серед усіх великих хижаків на рахунку у цієї тварини найбільша кількість жертв. Коли даному хижакові попадається досить крупна жертва, впоратися з нею можна тільки методом смертельного обертання. Діє крокодил наступним чином: він виснажує свою здобич, як правило, за шию або ж за кінцівки своїми смертоносними зубами. Потім, завдяки своїй силі, затягує жертву в воду і починає обертатися навколо своєї осі. Цей спосіб дозволяє крокодилу розчленовувати жертву на шматки. Цікавий факт: крокодилам абсолютно не важливо, чи жива його здобич в момент поїдання.

Способи вбивства тваринами

Казуар. Атака величезного птаха

Казуар з цього списку єдиний представник птахів. Можна сказати, що багато птахів можуть нанести шкоду людині, але ця птиця – дуже спокійна і не становить загрози доти, поки людина, що знаходиться рядом з нею, не викине що-небудь. Як правило, казуари намагаються уникнути конфліктів, але характер самців вельми агресивна. Їх кігті, розташовані на другому пальці, дуже великі і довгі, що формою нагадують кинджали. У той час, коли казуар приймає виклик і вступає в сутичку, він підстрибує в повітря і з неймовірною силою б’є ногами противника, при цьому наносячи серйозні, що не рідко смертельні, рани кігтями.

Казуар

Звичайна Ванделія. Інфекція

Дану рибу можна зустріти в прісних водах Амазонії. Місцеве населення по праву вважає її досить небезпечною. На вигляд риба неприваблива, вугрової форми, що має практично прозоре тіло. Довжина її не більше 15 сантиметрів. Найчастіше, розміри її не більш сірника. А небезпечна звичайна ванделія тим, що вона може забратися в вагіну або ж в анальний отвір людини. Якщо риба маленька, так само існує варіант, що вона проникне через пеніс. Ця риба харчується навколишніми тканинами, а також кров’ю. Природно, що людина при цьому відчуває сильні болі. Якщо вчасно не звернеться за допомогою до медиків, то велика ймовірність летального результату. Риба в тілі людини гине завжди, без винятку, так як знайти вихід вона не здатна.

Ванделія

Стрічковий черв’як. Голодування

Довжина цих черв’яків досягає до 12 метрів, тіло дуже тонке. Личинка стрічкового хробака потрапляє в організм через погано просмажене або ж сире м’ясо. Після того, як паразит потрапив всередину, він прикріплюється до стінок кишечника і поглинає всі поживні речовини. Уявіть собі: людина вживає їжу, а паразит всю її поглинає сам. Результат: людина їсть дуже велику кількість їжі, при цьому постійно відчуває почуття голоду. Природно, якщо в організмі оселився такий паразит, то носій поправиться просто не може. Якщо ж вчасно не почати лікування, то це може привести до того, що цестодоз призведе до голодної смерті.

Стрічковий черв'як

Мурахи сіафу

Даний вид мурах мешкає в Африці. Серед комах, це єдиний представник, який здатний напасти на людину і з’їсти її. Незважаючи на небезпеку, ці мурахи сліпі і пересуваються дуже повільно. Як правило, їх раціон складається з дрібних тварин, але не рідко трапляється, що вони нападають на дітей і на сплячих дорослих. Ще не гребують вони і тваринами, яких господарі прив’язують на ніч. Коли мурахи сіафу нападають на жертву, вони відразу заповнюють всі доступні отвори. Здобич просто вмирає від задухи.

Мурахи сіафу

Ягуар. Укус в голову

Як правило, представники сімейства котячих, вбивають свою здобич задухою. Але тільки не ягуар. Зустріти ягуара можна в Південній і Центральній Америці, а так само в Мексиці. Ці великі кішки вбивають жертву, проламуючи череп і впиваючись їй в мозок, хоча і бувають випадки, коли ягуар душить здобич. Смерть настає миттєво. Для того, щоб вчепитися в голову, ягуар має потужні щелепи і дуже довгі ікла.

Ягуар

Електричний вугор. Електричний розряд

Представники даного виду мешкають в прісних водах Оріноко і Амазонці. По праву електричний вугор вважається найнебезпечнішою рибою, яка мешкає в річках Південної Америки. Струм у вугра здійснюється відразу з трьох органів. Місцеві жителі приписують електричним вуграм безслідне зникнення людей. Раціон риби складається з крабів, інших риб або ж з дрібних ссавців.

Електричний вугор

Ведмідь-губач. Здирання обличчя

Цей вид ведмедя самий маловідомий. Зустрічаються представники в Шрі-Ланці та Індії. У цих країнах ведмедя-губача жителі бояться більше, ніж змій або ж крупніших хижаків – тигрів. Дані свідчать про те, що в Індії від лап цього ведмедя помирає одна людина на тиждень. Для того щоб напасти, ведмедю-губачу не потрібні ніякі провокації. Дивно те, що ведмеді воліють харчуватися термітами і мурахами. Створюється враження, що люди просто їм чимось не подобаються. Ведмідь-губач своїми великими кігтями і сильними іклами зриває з людини обличчя. Якщо жертві вдалося якимось дивом уникнути смерті, вона до кінця своїх днів носить на собі жахливі шрами.

Ведмідь-губач

Гієни, вовки. З’їдений живцем

Представники сімейства котячих, перед трапезою переконаються в тому, що жертва мертва. А ось вовки і гієни в цьому питанні не педантичні. Ці представники не наділені жодною особливою зброєю. Вони просто з силою починають трясти свою жертву з метою зламати їй хребет. Після того, як жертва впала, відразу починається трапеза.

вовки

Пітон. Стиснення

Такі змії, як удави та пітони, не мають отруйних іклів. Зате вони володіють гострими зубами. Для того щоб знешкодити жертву, вони її просто стискають. При кожному зітханні здобичі, пітон або удав ще щільніше стискає свої кільця. Сила такої «обійми» настільки сильна, що кров не може текти по венах. Як правило, жертва вмирає не від удушення, а від зупинки серця.

Пітон

Кладненко Сергій

Кладненко Сергій

Сергій Кладненко, головний редактор Цікаво.нет. Автор статей на сайті. Журналіст з досвідом роботи в українських і зарубіжних інетрнет-виданнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *