Категорія : Хобі

38 записів

Цікаві факти про татуаж
Яка жінка не мріє виглядати надзвичайно 24 години на добу? Якщо ви плануєте зробити перманентний макіяж (татуаж), спочатку ознайомтеся з цією процедурою, щоб потім не шкодувати про зроблене.
Цікаві факти про жіночі туфлі
Ви знаєте, що шлях до серця жінки лежить через туфлі? Можливо, цей факт ще не доведений вченими, однак підтверджено представницями прекрасної статі.
Рок музика, вона буває веселою, буває сумною. Вона різна, але все-таки, вона тримає натовп фанатів за саме серце. І зараз цікаві факти про рок музику. Let’s Rock:
Багато слів сказано про те, що доглянуті ручки — це візитна картка будь-якої жінки. А красивий, акуратний манікюр — це належне доповнення до вашого образу, показник вашого смаку, індикатор жіночності. Манікюр можна 2-3 рази на місяць виконувати в салоні, але у багатьох жінок немає на це або часу, або можливості. Адже якісний і красивий манікюр можна робити і в домашніх умовах, достатньо лише знати його техніку і нюанси. У даній статті ми зібрали для вас практичні поради щодо виконання домашнього манікюру з покроковими інструкціями і цікаву добірку його варіантів, які ви легко зможете виконати своїми руками.
Англійська мова та культура міцно і надовго увійшли в наше життя і, здається, ми вже знаємо про неї все, і нічого нового вже не відкриється. Всім вже давним-давно відомі найдовше слово, найкоротше слово і інші факти. Але ніхто не стане зі мною сперечатися, мова — це живий організм, яка розвивається і видозмінюється, а значить наші знання про неї застарівають з блискавичною швидкістю. Дозвольте розповісти вам про останні нововведення. Нижче наведено кілька більш ніж цікавих, але, на жаль, маловідомих фактів про сучасну англійську мову та її історії, які будуть цікаві як професіоналам, так і тільки починаючим англоманам.
Рибна ловля — одне з найдавніших видів діяльності людини. Риби, як і сама людина, удосконалюються. Тому, ловля на кінський волос і гачок, розміром із стандартний цвях вже давно не актуальні. Ми пропонуємо вашій увазі цікаві факти про риболовлю.
Стріт-арт став одним з найвідоміших напрямків у сучасному мистецтві. Багато в чому він схожий на графіті, проте не обмежується ним. Сьогодні художники використовують стіни і інші поверхні на вулицях, щоб заявити про себе і показати свої творіння. Цікаві факти про стріт-арт розкажуть про цей вид самовираження і унікальних роботах наших сучасників.
Вікіпедія від початку була задумана як додатковий проект чорнових варіантів статей і ідей для Нупедії, інтернет-енциклопедії, в якій статті писали і редагували тільки експерти. Через рік після свого відкриття, яке відбулося 15 січня 2001 року, Вікіпедія вийшла на перше місце за темпами зростання Нупедії, а вже до 2007 року стала найбільшою енциклопедією в історії. Про це та багато іншого розкажуть цікаві факти про Вікіпедію.
Зараз майже у кожного є свій аккаунт в будь-якій соціальної мережі будь-то «Однокласники», «ВКонтакте» або «Facebook». Але тут у нас піде мова про найпопулярнішу в Україні мережу — «Вконтакте». Представляємо вам цікаві факти про «ВКонтакте».
1. Девід Бекхем помилився в імені коханої. На лівій руці Бекхема татуювання — ім’я дружини Вікторії мовою хінді. Є тільки одна проблема — його завдали з невірною транскрипцією: додали зайву букву посередині. Виправити помилку, на жаль, не вийшло — занадто великий шрифт.
Наверх