Як понравитися за хвилину

Як говориться зустрічають нас по одягу …
Вже давно не секрет, що перша хвилина спілкування є вирішальною під час нового знайомства і від того як ви себе поведете саме в першу хвилину спілкування, залежить як вас надалі будуть сприймати нові знайомі.
Причому навіть якщо ви не промовили ні слова протягом перших хвилин знайомства, то вас видадуть жести і міміка.
Ми підготували для вас кілька порад про те як поводитися на початку знайомства, для того, що б справити позитивне враження на нових друзів.

Ваші рухи. Ваші рухи повинні бути абсолютно впевненими. Рухайтеся помірним кроком, тримайте рівну поставу. Намагайтеся не дріботати під час ходьби, а так само не варто занадто широко крокувати.

Дотримуйтесь дистанції. При зустрічі з новими людьми намагайтеся тримати дистанцію 1-1,5 метра, під час спілкування. При продовженні знайомства дистанцію можна скоротити до 1 метра. Якщо у вашій бесіді беруть участь двоє чоловік, то до другого співрозмовнику поверніться під кутом в 90 градусів.

Погляд. Під час бесіди, завжди концентруйте свій погляд на очах і губах співрозмовника. Це покаже вашу відкритість і зацікавленість. Ні в якому разі, не варто, співрозмовника оцінююче роздивлятися, а вже тим більше дивитися по сторонах.

Посмішка. Натуральна посмішка це ключ до серця багатьох людей. Намагайтеся посміхатися під час бесіди, тільки посмішка повинна бути щирою.

Руки. Положення рук можуть багато розповісти про нас і наші наміри. Під час бесіди тримайте руки пальцями вниз, цим ви дасте зрозуміти співрозмовнику, що він вам симпатичний. Не варто схрещувати руки на грудях і на рівні обличчя.

Якщо ви хочете справити враження при першому знайомстві, то не варто потирати ніс і часто моргати під час першої розмови. Так само не рекомендується облизувати губи.

Кладненко Сергій

Кладненко Сергій

Сергій Кладненко, головний редактор Цікаво.нет. Автор статей на сайті. Журналіст з досвідом роботи в українських і зарубіжних інетрнет-виданнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *