Замість будинку – печера

Здавалося б: які житлові печери? На дворі XXI століття! Однак такої думки дотримуються далеко не всі. У провінційному містечку Шеньсі, Китай, розташовується багато скель, які складаються з піщаної породи. Тут знайшли своє місце приблизно 30 мільйонів людей. Варто відзначити, що таке незвичайне місце проживання користується попитом у інвесторів. Ціна за 70 квадратних метрів становить 50 тисяч доларів. Вибір такого специфічного місця проживання багато хто вважає цілком обгрунтованим: це не тільки зручно, але й екологічно.

Жителі печер використовують цегляну кладку для зміцнення стін свого житла. Ще можна з’єднати між собою кілька печер, це дасть більше житлової площі. Такі заходи цілком доступні, так як піщана порода податлива в роботі.

місце проживання

Заради справедливості варто зазначити, що деякі апартаменти в печерах мають не тільки електрику, а й водопровід. До речі, клімат завжди прийнятний для життя, так як в жарку пору року в печерах прохолодно, а в холодну навпаки – тепло і затишно.

Кладненко Сергій

Кладненко Сергій

Сергій Кладненко, головний редактор Цікаво.нет. Автор статей на сайті. Журналіст з досвідом роботи в українських і зарубіжних інетрнет-виданнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *